Twiins vydali nový singel Yes It Is!, nakrútili k nemu aj videoklip.

Daniela a Veronika Nízlové majú začiatok speváckej dráhy spojený s detskou speváckou súťažou Hviezdička. Slovensko reprezentovali napríklad na piesňovej súťaži Eurovision Song Contest.

Dvojičky Daniela a Veronika Nízlové, známe ako Twiins, prichádzajú do slovenského éteru s novým singlom Yes It Is! Zároveň k novému songu zverejnili aj pôsobivý videoklip.

Novinka je izraelskou produkciou. „Náš kamarát Alon, s ktorým sme spolupracovali na Eurovízii, prišiel s nápadom, či by sme nechceli naspievať tento song. Veľmi sa nám zapáčil, je totiž úplne iný než naše predošlé skladby. Smeruje viac k popu a predtým sme produkovali skôr tanečné skladby. Zaujme aj text, je o tom, že je treba ísť za svojimi snami,“ povedala pre TASR Daniela.

„Videoklip nakrútil talentovaný režisér a fotograf Jakub Gulyas, nakrúcali sme v Maďarsku a Rakúsku. Bolo to náročné, vonku bolo takmer 40 stupňov, Veronika z toho tepla dostala aj migrénu. Psíka do klipu sme si požičali od našej najlepšej kamarátky Majky, má zaujímavé meno F’adam Trebons Berger Blanc, ale voláme ho Adamko,“ dodala Daniela.

Twiins, teda dvojičky Daniela a Veronika Nízlové (*15.5.1986, Hronský Beňadik), majú začiatok speváckej dráhy spojený s detskou speváckou súťažou Hviezdička (1996). V roku 1998 moderovali televíznu reláciu Detský kľúč. V roku 2000 vydali debutový album Tweens a jeho predaj zaznamenal skoro 11.000 kusov. Rok nato vydali druhý album Máme čas. Na tomto albume spolupracovali Vašo Patejdl a Michal David. Po vydaní albumu moderovali televíznu hudobnú reláciu Hitbox. V októbri 2003 vydali tretí Skús škrtnúť zápalkou. Autorsky a aranžérsky sa na tomto albume podieľal Peter Farnbauer. V roku 2005 vydali štvrtý štúdiový album Láska chce viac. Účinkovali v českom muzikáli režiséra Filipa Renča Rebelové. V októbri 2009 vydali album s názvom Compromise, celý naspievaný v angličtine, prvým singlom z neho bola skladba Slip Of The Tongue, druhým I Don’t Know.

Slovensko reprezentovali v máji 2011 s piesňou I’m Still Alive na 56. ročníku piesňovej súťaže Eurovision Song Contest v nemeckom Düsseldorfe. V januári 2014 nakrútili s americkým spevákom Flo Ridom videoklip k piesni One Night Stand, tá mala veľký úspech v Japonsku. V krajine vychádzajúceho slnka boli úspešné aj vo februári 2016 s piesňou Hey Boy! (Why Do I Bother?), ktorú nahrali so Seanom Paulom.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa