Smutná správa pre fanúšikov The Paranoid – Igor Belaj v kapele končí!

Kapela The Paranoid bola založená v roku 2002 a pôvodní členovia boli Igor Belaj, Ondrej Hnát a Martin Krišák. Za oficiálny začiatok sa však berie rok 2007, kedy na post gitaristu nastúpil Roman Birkuš a kapela začala robiť vlastnú hudbu a získavať si fanúšikov z okolia!

Začiatkom roku 2008 prichádza zmena na poste basgitaristu a Patrik Sýkora sa stáva novým členom. Prichádza prvý veľký úspech, kedy kapela vyhrala národné finále súťaže kapiel Bast Beat, zúčastnilo sa tu 125 kapiel z celého Slovenska. The Paranoid následne reprezentoval Slovensko na celosvetovom finále tejto súťaže v Írskom Dubline. V roku 2012 znovu nastáva personálna zmena na poste bubeníka a do kapely prichádza nová krv, mladý talentovaný bubeník z Nitry, Miloš Zaujec.

V tomto zložení pokračujú až do septembra 2017, kedy sa spevák Igor Belaj rozhodne kapelu opustiť. Čo bude s kapelou ďalej je zatiaľ otázne. The Paranoid však majú na jeseň a zimu pripravené koncerty a tak je dosť možné, že speváka Igora nahradí niekto iný.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa