Skupina The Now prichádza s novinkou Nepoznám.

The Now je na hudobnej scéne od roku 2008. Zo svojich punkových začiatkov sa aj na základe personálnych zmien štýlovo vyprofilovala do súčasnej podoby.

Skupina The Now zo Sniny zverejnila v prvých dňoch nového roku novinku s názvom Nepoznám. Je avízom na nový album, ktorý štvorica muzikantov v tomto období pripravuje.

The Now je na hudobnej scéne od roku 2008. Zo svojich punkových začiatkov sa aj na základe personálnych zmien štýlovo vyprofilovala do súčasnej podoby. Podladené gitary, chytľavé refrény a veľká energia na pódiu – to je to, čo je pre The Now charakteristické.

Od svojho vzniku kapela stihla aj účasť na súťaži Starter, v ktorej sa prebojovala až do semifinále. V roku 2013 sa zatvorila do štúdia, aby nahrala svoj debutový album Nikdy nie si sám a vzápätí prichádza aj so svojím videoklipom k titulnej skladbe.

Skupina The Now však nezanedbávala ani koncertnú činnosť a k svojmu albumovému debutu absolvovala aj koncertné turné, ktorého predzvesťou bol videoklip k skladbe Strach.

V súčasnosti kapela pracuje na ďalšom albume v spolupráci s hudobným producentom Jimim Cimbalom. Prvý zverejnený singel s názvom V predstavách dáva jasne najavo, že The Now je skupina disponujúca silným hudobným potenciálom. Tento status sa pokúša opätovne obhájiť v druhej novinke Nepoznám, ktorá pod taktovkou režiséra Laca Rychtarika dostala aj obrazovú podobu.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa