Dara Rolins zotrela hejterov: Otvorene povedala, čo si robí sama.

Dara Rolins zverejnila nový videoklip k pesničke Miesta z albumu ETC. Je obdivuhodné, že po toľkých rokoch na hudobnej scéne a v šoubiznise stále dokáže rozvíriť hladiny a vyvolať ošiaľ. Jej video plné erotických scén totiž zaplavili komentáre.

Kým niektorí jej fanúšikovia ju ihneď označili za divu, iným prekážali odvážne sexuálne zábery a speváčku častovali vulgárnymi prívlastkami. Dara sa k nenávistným poznámkam na jej osobu vyjadrila na Instagrame.

„Nebudem iná. TOTO je môj slobodný umelecký prejav, na ktorý mám ako umelec, ak sa neurazíte, väčšie pravo ako ktokoľvek iný. Búrať konvencie a robiť veci tak trochu inak, po svojom, robí DARU DAROU. A že otvorene, s láskou a vášňou prezentujem svoju ženskú sexualitu a nemám problém povedať, že si to občas urobím sama?!? No, nemám 🙂 Chcem v ženách prebudiť oheň a vášeň, ktorá v nás JE,” napísala.

Mnohí jej písali, že ako jej Rytmus mohol dovoliť nakrútiť takéto sexuálne zábery s cudzím mužom. Raper sa však k tomu vyjadril jednoznačne a napísal, že takto vyzerá jeho šoubiznis a Dara je jeho diva.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa