Písal sa rok 2009, v hlavách mladých chalanov sa premietalo množstvo nápadov – jedným z nich bol aj nápad založiť kapelu. Z pôvodných 4 členov už traja skúsenosti s kapelou mali. Tak, ako každá novozaložená kapela, aj oni začali so skúšaním a nezanedbávali ani prácu na vlastných textoch a hudbe!
Prvý problém nastal akurát pri názve kapely, hoci sa nezadržateľne blížil prvý koncert. Skladby boli nacvičené, aparatúra nachystaná – no názov kapely nemohli nijako vymyslieť. Nakoniec, po niekoľkých telefonátoch s organizátorom sa dohodli, že kapela bude len ako BONUS, akési prekvapenie večera. O niekoľko dní bolo už mesto oblepené plgátmi a na plagáte, okrem iných kapiel, boli 3 bodky (…) a NIEčO NAVYšE. A tento názov im „prischol“ dodnes. Okrem tohto koncertu, prišiel aj jeden – pre začínajúcu kapelu – dosť veľký koncert: CRAZY KONCERT v Športovej hale v Bardejove, kde bolo približne 5.000 ľudí a dopadol, ku podivu, dobre!
Skúšalo sa ďalej, ďalšie koncerty pribudli aj v roku 2010, kedy kapela koncertovala nielen po Slovensku, ale aj v susednom Poľsku. Prišiel rok 2011 a s ním aj prvý singel kapely – Teraz smieš! K tomuto singlu bol natočený aj premiérový videoklip. V ďalšom roku chlapci nezaspali na vavrínoch, ale pracovali ďalej – prišla ďalšia výzva, ďalšia skladba, ďalší úspech! Skladba Pozdrav sa stala oficiálnou hymnou pre slovenské volejbalistky! Vďaka tejto skladbe sa dostali až na obrazovky RTVS – Rozhlasu a televízie Slovenska, v Športových ozvenách, kde v krátkom rozhovore so spevákom Willom uviedli, ako a prečo vlastne táto skladba vznikla. Taktiež sa objavili v Rádiu Šport. Celý záznam rozhovoru si môžete nájsť aj YouTube kanáli tejto skupiny! V lete 2012 prišiel aj ďalší videoklip k skladbe s príznačným názvom – Letná. Medzi ďalšie, samozrejme, neposledné úspechy, patrí aj účasť v súťaži Šariš – objav východu! Neobišli, ako sa hovorí, „len tak nasucho“. Prebojovali sa do TOP12, ktorú zostavila odborná porota na čele s vynikajúcim slovenským hudobníkom – Mariánom Čekym Čekovským! V rámci tejto súťaže odohrala kapela množstvo koncertov aj pomimo svojej „letnej šnúry“, poskytla množstvo rozhovorov, zúčastnili sa taktiež rozhlasových relácií.

NEZABUDNITE! Máme osud vo svojich rukách, tak si ho strážme! A aj týmto heslom sa chalani riadia.

Text k skladbe:

1.
Chceli sme jar, máme zimu
Dni akosi rýchlo plynú
Brodíme sa mokrým snehom
Liečime si rany liehom

2.
Nevidíme za kraj nosa
Páči sa nám prístup pštrosa
Z piesku pozeráme kto sa
Na nás ako pozerá

3.
Už nestačí nám len čaj s medom
Súdime sa so susedom
Prežratí sme pred obedom
Aj keď nám až tak nechutí

Ref:
Možno som blázon naivný
No verím že nie jediný
Z členov ľudskej rodiny
Vie trochu zlepšiť dejiny
Len treba prestať čušať v kúte
Utekať z ciest na zákrute
Vravieť veď sám nič nezmôžem

4.
Záleží nám na sprostostiach
Cene, váhe, na veľkostiach
Obliekame telá do šiat
A pritom takí nahí sme

5.
Nevidíme za pozlátko
A že sme tu len na krátko
Kto si ešte o pár riadkov
Na nás vôbec spomenie

Bridge:
Nevieme sa nad nič povzniesť
Premýšľame koho podviesť
Dôležitá je len povesť
Nik nehľadí dovnútra

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa