Shakira dráždi Maluma v novom klipe “Chantaje”

Je jej tridsať deväť, ale svojím vzhľadom bez problémov konkuruje dnešným dvadsiatkam. Reč nie je o nikom inom ako o kolumbijskej hviezde Shakire. Tá do sveta teraz vypustila klip k singlu “Chantaje”, ktorý pochádza z jej pripravovanej dosky, ktoré by sme sa mali dočkať budúci rok.
Pieseň “Chantaje” je naspievané komplet v španielčine a o slová v nej sa speváčka delí s ďalším kolumbijským spevákom menom Maluma. Duo spoločne spieva, ako muž túži po žene, ktorú nemôže mať. O vizuál sa postaral španielsky režisér Jaume De La Iguana, ktorý má so latinskú tanečnicou už odtočeného veľa.
Dej začína v trafike, kde sa Shakira prechádza v ružovkastej parochni a vábi svojho kolegu. Pritom za sebou vlečie na vodítku malé prasiatko. Celkom originálne, nemyslíte? Následne exotická kráska predvádza celým klipom svoje dokonalé krivky a pohyby v rytme latinského beatu. Svoje kreácie divákovi dopriava na parkete, na bare, ale aj na verejných záchodoch, zatiaľ čo smutný Maluma sa pohybuje okolo s vidinou, ako Shakiru polapí …
V hitparáde Billboard skladba debutovala na prvej mieste v kategórii “Hot Latin Songs” a v rovnakom týždni sa umiestnila aj na pozíciu číslo deväťdesiatšesť v “Hot 100”. S novým vydarený klipom možno očakávať, že úspech ešte nie je zďaleka u konca.
Páči sa ti jej nový vidoklip? Je megaa. 🙂

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa