Parádna a hlavne pravdivá pesnička od Rytmusa, páči sa ti? 🙂

Raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský vo svojom klipe Zlatokopky vôbec nešetril českú modelku Agátu Hanychovú. Škandalózna hviezdička od susedov je vo videu vykreslená ako milenka boháča, ktorá sa pokojne nechá vydržiavať.
V klipe dokonale opisuje príbeh ženy, ktorá má milenecký pomer s oveľa starším, očividne bohatým pánom. Ten si jej lásku a rôzne nežnosti „kupuje“ darčekmi.

Spomínanej zlatokopke, ktorú stvárnila Agáta, adresujú rôzni ľudia vety typu: „Pre ľudí si iba žumpa.” A to je len slabý odvar! Jedna zo scén klipu sa totiž odohráva vo výťahu, kde Agáta akože praktizuje orálny sex so svojím milencom. „Pri tomto nakrúcaní som sa rozplakala, zrútila som sa a produkcii som povedala, že na to kašlem,” prezradila nám modelka.

Agáta tvrdí, že celkovo jej účinkovanie v klipe robilo veľký problém. „Ja nie som žiadna prostitútka,” ohradila sa. Napokon sa však sexi tmavovláska pozviechala a dotiahla to do konca. Keď videla hotové video, bola spokojná, že to nevzdala. „Povedala som si, že som profesionálka a musím to zvládnuť,” dodala kontroverzná hviezdička na záver.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa