Roma je umelkyňa, ktorá spieva v Punjabi, Hindčine a Angličtine. Jej debutový singel “Tere Bin (I Just Want)” bol priekopníkom indickej, R & B a fúznej hudby Rishi-Rich. Skvelý začiatok svojej kariéry, dosahujúcej Top 10 svetových tabuliek I-Tunes.

Roma pochádza z juhovýchodného Londýna. Už od detstva milovala hudbu a vedela, že hudba bude vždy súčasťou jej života. Jej vášeň a talent bol rýchlo spozorovaný jej otcom, keď prvýkrát vystúpila naživo vo veku 11 rokov. Odvtedy vystupuje na mnohých súkromných a charitatívnych podujatiach po celom Veľkej Británii. Romaa je všestranný umelec, ktorý spieva rôzne hudobné štýly v Pandžábe, Hindovi a Angličtine. V priebehu rokov zdokonalovala svoj hlas pod vedením svojho otca, pána Surjita Singh Sagara, ktorý má Sangeeta Visharda v tabuľke a klasickom speve.

Rovnako ako udržiavala krok s jej hudobnou stránkou, Roma vyštudovala právnicky titul.
Žonglovanie medzi dvomi kariérnymi možnosťami boli pre Romu ťažké a rozhodla sa, že chce nasledovať svoju tvorivú stránku a stane sa profesionálnym umelcom. Začala výcvikom v klasickej hudbe. Jej prvé úspechy boli zaznamenané pre Shabad CD (náboženské pundžabské hymny) nazývané “Gurbani da Sagar”, ktoré bolo v roku 2012 vydané pre spomienku jej prarodičov. Album bol podporený jedným z popredných hudobných štítkov v Indii, T-Series. Po obdržaní pozitívnej spätnej väzby za jej prvú skúsenosť z nahrávania bolo jasné, že má čo ponúknuť hudobnému priemyslu.

Roma má skutočnú lásku k hudbe a aktívne sa zapája do všetkých svojich projektov, aby dosiahla požadovaný zvuk. Roma je priateľská, úprimná a istá osoba, ktorá sa prejavuje hudbou a výkonom.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa