Ako sa páči Vám tento spevák s úžasným hlasom? 🙂
Pred pár dňami mal vystúpenie na Topfeste, ktorý sa konal ako každý rok na letisku v Piešťanoch. Boli ste tam? Z jeho vystúpenia som mala zimomriavky na tele.
Proste bol parádny. 🙂

Rory Charles Graham (narodený 29. januára 1985), známy ako Rag’n’Bone Man je anglický spevák a skladateľ. Jeho prvý hitový singel “Human” bol vydaný v roku 2016.
Anglický spevák Rag’n’Bone Man sa stal víťazom BRIT Award v kategórii Critics’ Choice.
Cenu mu odovzdali 22. februára 2017 na udeľovaní BRIT Awards a bolo to nepochybne skvelé promo pre vydanie jeho debutového albumu Human. Okrem toho môže zvíťaziť aj v ankete BBC Sound Of 2017, ktorá predurčuje najväčšie hudobné hviezdy nasledujúceho roka.
“Myslel som, že sa pomýlili. Mojimi súperkami boli dve úžasné popové speváčky. Som neskutočne šťastný,” uviedol 31-ročný spevák, narážajúc na to, že spolu s ním sa o cenu uchádzali aj Anne-Marie a Dua Lipa. Najmä druhá menovaná Britská speváčka kosovského pôvodu, má už na konte viacero hitov, ktoré zneli z rádií po celej Európe vrátane Slovenska.

Nováčik, ktorého neprehliadnete.

Hlas Rag’n’Bone Mana ste mohli tento rok spoznať vďaka skladbe Human, ktorá sa stala jeho prelomovým singlom. Videoklip má na Youtube od júla už vyše 40 miliónov prehratí (z toho 10 miliónov za posledných 10 dní, kedy boli ohlásené jeho nominácie v oboch najdôležitejších britských “nováčikovských” anketách). Chytľavou skladbou tohto vizuálne aj hudobne neprehliadnuteľného nováčika nepohrdli dokonca ani najpočúvanejšie slovenské rádiá.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa