Papa Roach zahrali song ‘American Dreams’ v akustickej verzií.

V máji kapela Papa Roach vydala svoj deviaty album Crooked Teeth. Na albume môžete počuť ako aj popovejšie veci, tak aj energické rockové piesne, blízke ich začiatkom.

Jedným zo singlov bol aj American Dreams, ktorý kapela vypustila von ešte v apríli a ktorý sa dostal na 12. priečku v rebríčku Billboard.

Chalani teraz však zahrala túto pieseň v akustickej verzií a je naozaj zaujímavé počuť ju trocha inak. Táto hudobne chudobnejšia, no rozhodne nie menej zaujímavá, verzia vás vtiahne viac do samotného textu. Všetky popové elementy ktoré ste si zamilovali v originály tam stále počuť a Jacoby Shaddix stále rapuje, no znie to o niečo osobnejšie, ako by hovoril priamo k vám.

Papa Roach sú jedna z tých kapiel, ktoré začínali nu-metalom a dokázali prežiť aj po jeho úpade z mainstreamu. Ako nedávno Jacoby povedal, všetka tá nenávisť voči tomuto žánru bola zameraná najmä na Fred Dursta z kapely Limp Bizkit.

Vraj práve preto, že bol s počiatkami tohto žánru spojovaný najviac, ľudia si do neho radi kopli, no sám Jacoby voči nemu nemá nič iné, než len rešpekt.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa