Ten moment, keď sa slovenská hip hopová scéna spojí s tou americkou. Páči sa ti? 🙂

Nečakané, ale o to lepšie spojenie!

H16ka sa spojila s DMS a americkou formáciou Onyx, vznikla skladba 900.

Zvuk to má parádny old-schoolový, k novinke vznikol už aj oficiálny videoklip.

DMS, H16 a ONYX spojili sily na tracku 900 a posielajú k nemu aj sprievodný videoklip. Nechýbajú zbrane, kruté bars a produkcia od Smarta

Prekvapivá spolupráca New York – Bratislava sa chalanom vydarila.

Nedávno uzrel svetlo sveta Separov tretí štúdiový album Pancier. Fanúšikovia by čakali, že po 17 skladbách bude chcieť chvíľu oddych – no opak je pravdou. Spolu s Damem a Smartom a 4 členmi H16 – Cigom, Majkom Spiritom a Otisom a Grimasom prichystali pre milovníkov pravého rapu veľké prekvapenie. Kolaboráciu s americkou skupinou Onyx pomenovanú 900.

Momentálne ich tvorí dvojica Fredro Starr a Sticky Fingaz, a aj keď bol ich najväčší hit Slam nahratý ešte v roku 1993 chalani ukázali, že to za mikrofónom stále vedia. Minulý rok, resp. pred tromi ich mohli návštevníci českého Hip Hop Kempu vidieť naživo. Chrapľavý hlas v kombinácii s kvalitnou boombapovou produkciou od Smarta dokáže preniesť v čase k obdobiu skutočného gangsta rapu. O skreče sa postaral Grimaso. Zvyšné slovenské zastúpenie na tracku dokázalo s hviezdami zo zámoria udržať krok a zostáva nám iba dúfať, že to nie je ich posledná spolupráca. K tomu, že interpreti ešte spoločne za mikrofónom nepovedali posledné slovo, nasvedčuje aj post na Separovej fanpage.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa