Je to jej prvá pieseň, na ktorej sa podieľala autorsky a názov skladby vystihuje pocity na čakanie po niečom dokonalom.

Mladá, iba dvadsaťročná speváčka KAMI, vlastným menom Kamila Kopčová, sa do povedomia širokej verejnosti dostala hlavne vďaka svojmu coveru hitu Justina Timberlakea CAN´T STOP THE FEELING.

Času bolo dosť je prvá pieseň, na ktorej sa KAMI podieľala autorsky. Názov presne vystihuje pocity na čakanie po niečom dokonalom. Čo sme si vysnívali vo svojich hlavách, ale v podstate stojíme na jednom mieste a svoj život nikam neposúvame. „Na ľudí možno pôsobím ako flegmatický a silný človek. Života som sa však veľmi bála. Jedného dňa som si povedala že sa to musí zmeniť. Cestou z Prahy do Košic som napisala text, vymyslela základnú melódiu“ hovorí otvorene o svojich pocitoch mladá speváčka. „Ľudia, v mojom okolí, ktorí pieseň počuli, si občas mysleli, že pieseň je o rozchode. Každý si v nej najde to svoje, ten pocit, ktorý práve prežíva a v tom je hudba krásna, lebo sa dá chápať rôznymi spôsobmi“ dodáva KAMI.

Videoklip k piesni sa natáčal na východnom Slovensku pri zrúcanine kaštieľa v obci Skároš i pri jazere Izra. Producentsky sa pod skladbu podpísal Paul Project.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa