Klip, ktorý je úplne iný ako všetky ostatné – to je novinka od No Brake!

Slovenská indie-rocková kapela No Brake nedávno zverejnila svoj nový videoklip k skladbe Closet Skeleton, ktorý je svojou atmosférou odlišný od všetkých predošlých klipov kapely.

Skladba sa nachádza na novom albume Noise Blast, ktorý vyšiel len tento rok a môžete si ho stiahnuť na rôznych platformách vďaka vydavateľstvu Street Production. Ide o dynamickú vypaľovačku plnú viacerých rytmických a melodických zmien hoci má len necelé 3 minúty. Teoreticky ide už o piate zverejnené video z albumu, kedže skladby Free Your Mind a Mankind Overboard boli zverejnené ako single ešte pred vydaním albumu. Nasledovali tohtoročné promo videá k skladbám Moneypulation a Love Song For No One. Love Song For No One bolo možné vidieť zo záznamu Rádia_FM z tohtoročnej Pohody, kde kapela v lete premiérovo vystúpila. Closet Skeleton prináša fanúšikom niečo nové a prekvapí temnou hororovou atmosférou.

Väčšina videa a príbehu je z krátkeho filmu Tretia Hemisféra, ktorý natočila talentovaná kamarátka Simona Marienková. Film bol čiastočne pozmenený tak, aby to všetko pasovalo k vyzneniu skladby a doplnený o zábery kapely. O tie sa postaral kameraman Ľubo Stefko. “Closet Skeleton” je podľa slov kapely niečo ako démon, ktorého máme v sebe a predstavuje naše tajomstvá, strach, temné myšlienky, ktoré skrývame pred svetom. Neexistuje naozaj, len v našej hlave. V klipe je teda hlavným úmyslom hlavnej hrdinky dostať sa von a oslobodiť sa od týchto myšlienok a tým aj od svojich vnútorných problémov. Clony, za ktorými hrá kapela predstavujú izoláciu spôsobenú utajovaním a uzatváraním sa pred svetom.

Kapela sa po viacerých tohtoročných vystúpeniach (Pohoda, Dobrý Festival, Vúdstok, Hudební Stan, Nowy Wiśnicz, DOD Šariš atď.) chystá na ďalšie. Budete ich môcť vidieť napríklad v Nitre na Mestival 2017, unplugged koncerte v Košiciach, klubovom rokeci v Prešove a v pláne je aj účasť v internetovej relácii Na koberci s Balážom a Hubinákom s viacerými prekvapeniami.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa