Niall Horan je známy ako jediný írsky narodený člen skupiny chlapec One Direction.
Narodil sa 13. septembra 1993 v meste Mullingar v grófstve Westmeath v Írsku. Počas svojich školských rokov ukázal svoj spevácky talent a úžasný hlas.
V roku 2010, keď mal 16 rokov, sa uskutočnil konkurz na súťaž televízneho talentu X Factor. Prešiel niekoľkými kruhmi predbežných konkurzov, ktoré vyvrcholili výkonom pre sudcov programu vrátane Simon Cowell a hosťujúcej sudkyne Katy Perry v Dubline. Spieval verziu Ne-Yo “So Sick” a bol prijatý do oficiálnej súťaže. Hoci bol po semifinále vylúčený ako sólový súťažiaci, rozhodcovia spolu s Harry Stylesom, Liamom Payneom, Zaynom Malikom a Louisom Tomlinsonom spojili Horana s kapelami One Direction.

Napriek tomu, že One Direction nepostúpila do posledného kola The X Factor, skupina okamžite dostala zmluvu s Cowellovou značkou Syco a zaznamenala prvé album Up All Night, ktoré sa stalo najlepším predávajúcim albumom v Spojenom kráľovstve v roku 2011 a Spojených štátoch v roku 2012.

“Slow Hands” je pieseň nahraná írskym spevákom a skladateľom Niallom Horanom, ktorú vydal Capitol Records ako singel 4. mája 2017.

“Slow Hands” je basová ťažká funk-popová skladba.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa