Len osmnásťročná výherkyňa Grammy speváčka Daya vydáva nový singel New. Ten, ako názov napovedá, predstavuje zbrusu nový kreatívny smer, ktorým sa Dayina hudba bude uberať. O produkciu sa postaral renomovaný producent Stargate, ktorý v minulosti spolupracoval s Beyoncé, Rihannou alebo Katy Perry a Sir Nolan, ktorý stojí za nahrávkami Demi Lovato, Justina Biebera alebo Seleny Gomez.

„New je naozaj niečo nové. Je ostrejšia a priamejšia. Už žiadne slovné obchádzanie mojich citov. Je to úprimné, surové a silno emotívne. Chcela som vytvoriť niečo, u čoho ľudia môžu plakať, kričať a tancovať. Niečo, čo ich prebudí z ľahostajnosti a prinutí ich niečo cítiť,“ približuje singel Daya.

Americká pesničkárka sa v tomto roku stala najmladšou členkou rebríčku Forbes 30 pod 30 a Rolling Stone ju zaradil do výberu 10 nových umelcov, ktorých musíte poznať. Spolupracovala na päťkrát platinovom singli Don’t Let Me Down s Chainsmokers, za ktorý dostala spomínanú Grammy a jej debutový album Sit Still, Look Pretty sa stal pätkrát platinovým.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa