Od Marty Jandovej sme už dlhšie nič nové nepočuli, ale oplatilo sa čakať. Vypočuj si novinku Školíš mě, v ktorej Marta odokrýva svoje emócie.

Marta Jandová na svoj prvý song v češtine nechala svojich fanúšikov dlho čakať. Teraz je ale tu! A neskutočne sa podaril! Tiež ho pre Martu zložil jej dlhoročný kamarát! Viete, o kom je reč?

Že je Marta vynikajúcou speváčkou, dokazuje už mnoho rokov nielen vďaka pôsobeniu v nemeckej skupine Die Happy, ale aj v mnohých show televízie Nova (Hlas Česko Slovenska, Tvoje tvár má známy hlas, SuperStar). So svojou prvou sólovú skladbou v češtine si ale dala na čas. Jej novinkový hit ,, Školíš mě ” jej napísal jej dlhoročný kamarát spevák Marek Ztracený s ktorým pred piatimi rokmi naspievali duet Káva a sex. Ten sa stal rádiovou senzáciou.

,, Už vtedy mi bolo tak trochu jasné, že tým to neskončí. Marta často hovorila o tom, že by chcela urobiť svoj prvý sólový album a ja som nechápal, prečo jej ho niekto nenapíše. Potom zavolala, či by som sa teda konečne ja nechcel rozhýbať a niečo jej poslať. Tak som to urobil. Je to pre mňa jedna z najlepších slovenských speváčok a jediné, čo jej ku skvelej kariére chýba, je rádiová pesnička a doska, “hovorí autor piesne a spevák Marek Ztracený.

S Markom sa Marta Jandová stretne nielen v lete na festivalových pódiách, ale aj na veľkom koncerte vo Forum Karlín. V pondelok 27. 11. 2017 tam totiž Marek Ztracený oslávi 10 rokov na českej hudobnej scéne. Je to totiž už neuveriteľných desať rokov od jeho prvého veľkého hitu Strácaš. A televízia Nova bude mediálnym partnerom očakávaného koncertu.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa