Maroon 5 a fresh novinka What Lovers Do ft. SZA

Čoho sa Maroon 5 dotknú, to sa v hit obráti… Teraz sa spojili so speváčkou SZA a možno práve ona stojí za tým super chytľavým refrénom! Dajte si fresh novinku What Lovers Do!

Nový album americkej skupiny Maroon 5 je čoraz bližšie!

Ako sa vám páči novinka What lovers do?

Maroon 5 je americká pop rocková skupina z Los Angeles trojnásobne ocenená Grammy. Medzi jej členov patrí Adam Levine (gitara, spev), James Valentine (gitara, spev), Jesse Carmichael (klávesy, spev), Michael Madden (basová gitara) a Matt Flynn (bicie, perkusie).

Počas štúdia na strednej škole v roku 1995, spevák a hráč na rytmickej gitare Adam Levine, klávesista Jesse Carmichael, basgitarista Mickey Madden, a bubeník Ryan Dusick vytvorili garážovú kapelu Kara’s Flowers, ktorá sa objavila i v populárnom americkom seriáli Beverly Hills 90210 a v roku 1997 vydala svoj jediný album.
Potom ako sa ku skupine pridal v roku 2001 James Valentine, premenovali sa na Maroon 5. V rokoch 2003 – 2005 vystupovali v rámci turné k albumu Songs About Jane, na pódiách po celom svete. Nápor koncertov však nevydržal bubeník Ryan Dusick a v roku 2006 ho vystriedal Matt Flynn.

Štúdiové albumy:
Songs About Jane (2002)
It Won’t Be Soon Before Long (2007)
Hands All Over (2010)
Overexposed (2012)
V (2014)

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa