Majk Spirit má samurajský flow aj cop a radšej si zachová česť, ako by mal spraviť banger. Vypočuj si novinku a priprav sa na album.

Člen H16 prichádza s novým singlom, ktorý nesie rovnaký názov ako jeho aktuálne turné.

Ak sleduješ Speezyho sociálne siete, tak si si už mal určite možnosť všimnúť, že pred pár mesiacmi oznámil na budúci rok po projektoch Nový človek a Y vydanie ďalšieho sóla. Aktuálne sa však Majk Spirit ešte venuje svojej krátkej Samurai Tour po väčších českých a slovenských mestách, ktorú však stihne ukončiť ešte v tomto roku, takže sa v tom nasledujúcom môže venovať prácam na avizovanom nosiči.

S aktivitou však člen H16 napriek všetkému nezaháľa, dôkazom čoho je aj novinka s názvom Samurai. Tá opisuje autorove aktuálne rozpoloženie a keďže vieme, ako blízko má Majk Spirit k duchovným záležitostiam, výber názvu snáď nikoho neprekvapí.

Hudobnú produkciu v tomto prípade doplnil kolega zo skupiny Grimaso a sprievodný vizuál pochádza od dvojice Tibor Kuna a STUBYSHIT. Na záver ešte dávame do pozornosti spomínanú tour, no všetky dôležité informácie sa už dozvieš z tohto článku, kde nájdeš zoznam zastávok aj lístky v predpredaji. A tu je novinka Samurai.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa