Madonna oslávila narodeniny vo veľkom štýle: Toto tu ešte nebolo!

​Speváčka Madonna nedávno oslávila 59. narodeniny. Kráľovná popu vyzerá úžasne a je v skvelej kondícii. Svojich fanúšikov potešila, keď na sociálnej sieti zverejnila fotografiu jej početnej rodiny. Veľký deň si užila s biologickými aj adoptovanými deťmi.
Kráľovná popu vzala deti do Talianska a ako inak, mala na sebe oblečený bláznivý kostým, vďaka čomu sa opäť raz odlíšila od ostatných. Zdalo sa, že speváčka je konečne spokojná. So synom Roccom (17), ktorého má s exmanželom, britským režisérom Guyom Ritchiem, nie vždy vychádzala dobre a tínedžer sa na adresu mamy občas vyjadroval viac než kriticky. Teraz to vyzerá tak, že si prešli najhorším obdobím a krízu úspešne zažehnali.

Radosť na spomínanej sociálnej sieti prejavili aj verní fanúšikovia kontroverznej blondínky. „Krásna rodina… Táto fotka mi vyčarila úsmev na tvári. Ďakujem za zdieľanie… Krásne, musíš byť veľmi hrdá,“ zneli odkazy priaznivcov. Niektorí sa však pýtali, prečo sú dvojičky, ktoré si nedávno Madonna adoptovala, smutné. Odpoveď na otázku vie asi len oslávenkyňa a ktovie, možno dievčatká až tak nebažia po tom, aby ich každú chvíľu niekto fotil.

To, že speváčka vôbec nestarne, predviedla aj v šou Jamesa Cordena, keď v aute ukázala nezabudnuteľný twerk, či svoju ohybnosť. Moderátor mal o Madonnu občas strach, aby nevypadla z auta, lebo od bláznivej kráľovnej môžete čakať hocičo.

Madonna počas rozhovoru s Jamesom odhalila tajomstvo. Verejne sa priznala, že sa bozkávala s Michaelom Jacksonom a zažila s ním romantický večer. V súčasnosti je bláznivá rebelka slušná, nepije, nefajčí, nechodí na párty a venuje sa rodine. Speváčka s Cordenom predviedla naozaj skvelú šou a spolu si zaspievali jej známe hity ako Vogue, či Papa Don’t Preach. Poriadnu dávku zábavy, skvelých piesní a vtipných momentov zažijete aj v pripravovanej šou Super Karaoke so Sväťom Malachovským.

Kráľovná popu

Majetok: 800 mil. eur

Ocenenia: Grammy, Zlatý glóbus, MTV VMA, Billboard Music Awards…
•Podľa Guinnessovej knihy je najúspešnejšou speváčkou všetkých čias
•Predala viac ako 200 mil. albumov
•Uchytila sa aj ako herečka
•Najvýznamnejšia rola bola vo filme Evita
•Počas koncertov sa dávala často „ukrižovať“
•Špicatou podprsenkou v minulosti dvihla vlnu kontroverzie
•V roku 2003 šokovala, keď sa bozkávala s Britney Spears

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa