Kristína a jej klip „Ta Ne“, v ktorom utiekla Michalovi Hudákovi spred oltára!

Krisína a jej humorný videoklip k piesni „Ta Ne“ je mimoriadne obľúbený. V klipe hrá známy zabávač a herec Michal Hudák, ktorému Kristína utečie spred oltára. Spoluprácu s vychyteným moderátorom a zabávačom, ktorý je zároveň krstným otcom piesne „Ta Ne“, si Kristína nevie vynachváliť. Klip má totiž na YouTube vyše 25 miliónov prehratí! Zabavte sa pri vtipnom filmovom spracovaní singlu „Ta ne“!

Speváčka, tanečníčka a herečka Kristína Peláková predstavuje videoklip k humornej piesni „Ta Ne“ z výberovky s názvom Tie Naj . Po spolupráci s Miroslavom Donutilom, Ondřejom Vetchým a Ladislavom Chudíkom si Kristína vybrala ďalšieho herca – Michala Hudáka. Ten sa v klipe predstavil ako bláznivý východniarsky muž, ktorý sa do speváčky na prvý pohľad šialene zaľúbi.

„Keďže pesnička „Ta Ne“ má vtipný text, chcela som, aby videoklip pôsobil farebne, živo a s humorným príbehom. Preto som na nakrúcanie pozvala aj Michala Hudáka. Je to naozaj skvelý zabávač, úžasný herec a hlavne rodený východniar, čo si táto pieseň tak trošku aj žiadala. Myslím si, že vďaka jeho účinkovaniu to nabralo ten správny šmrnc,“ teší sa Kristína.

Klip „Ta Ne“ vznikol pod taktovkou českého režiséra Mateja Pichlera, ktorý režíroval aj Kristínin videoklip k skladbe „Rozchodový reggaeton“. Filmovalo sa v Prahe v nádherných ateliéroch a nakrúcanie bolo časovo náročné.

„Vo videoklipe sa ocitnem dokonca pred oltárom. Samozrejme s Michalom Hudákom, ktorý ma neustále v príbehu sleduje a snaží sa ma zbaliť jednoduchými spôsobmi. Klip končí vtipnou scénou, v ktorej mu utečiem a namiesto mňa mu deti za nevestu donesú kozu. On ju smutne pobozká,“ smeje sa Kristína.

Nakrútiť klip „Ta Ne“ sa okúzľujúca speváčka rozhodla na základe záujmu fanúšikov o samotnú pieseň, o čom svedčí milión 300 tisíc prehratí na YouTube. „Som veľmi rada, že na pesničku „Ta Ne“ mám skvelé ohlasy, ľudia si svojím záujmom videoklip doslova vypýtali. V týchto dňoch má samotná pieseň na YouTube vyše 1 300 000 prehratí, čo je na skladbu bez klipu len s fotkami krásne číslo,“/ uzavrela s radosťou Kristína.
Speváčka Kristína sa predstavila aj v úlohe herečky v českej komédii „Život je život“ po boku takých hviezd ako Simona Stašová a Ondřej Vetchý.

Je to úspešná kočka a môžeme byť na ňu hrdý, máte radi Kristínu? 🙂

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa