Kollárovci a pravá slovenská zábava!
Pospomínajme si na ich hit Mariša z roku 2015. Ruka hore! 🙂

Kapela Kollárovci je zoskupenie piatich mladých, talentovaných hudobníkov, ktorý sa rozhodli podať ľudovú pieseň “trošku inak”, po svojom. Táto kapela vydala už v poradí ôsmy album s názvom Môj život je muzika, kde sa nachádza kľúčová pieseň Mariša, ktorá láme rekordy v rámci slovenskej “ľudovky”.

Na CD ju nájdete hneď štvrtú v poradí a dočkala sa aj svojho videoklipu, ktorý je natočený v krásnej prírode pod Staroľubovnianskym hradom. Videoklip akoby dotvára obraz k slovám, a dotvára tak odraz a spojenie tradičnej slovenskej ľudovej piesne a moderného sveta. Na pódiu pod hradom, v krásnom skanzene sa vystriedajú rôzne tanečné štýly, ako napríklad folklórne tanečné súbory, moderné tance, spoločenské tance či balet.

Po zverejnení videoklipu sa skladba Mariša dočkala svojho pozitívneho úspechu, pochvál a očarenia nielen od skalných fanúšikov, ale pridali sa aj poslucháči, ktorí doposiaľ túto kapelu nepočuli a dá sa povedať ani tento žáner nevyhľadávali. Svedčia o tom rôzne komentáre na internetových sieťach, kde fanúšikovia pod videoklipom vedú pozitívne reakcie a hotové diskusie. Dlho nenechali na seba čakať ani štatistiky, ktoré svedčia o úspechu tohto videoklipu. Na kanáli Youtube.com je aktuálny počet prehratí videa viac ako 6,1 miliónov zhliadnutí.
A čo je vlastne tá Mariša ak ste ju ešte nepočuli? Je to pieseň o dvoch mladých ľudí, o ich láske, podanej humorným textom a so živým rytmom, ktorý vás nenechá sedieť na stoličke.
Ak ste ju doposiaľ nepočuli, tak je lepšie raz ju vidieť, ako stokrát počuť. Vychutnajte si ju práve teraz spolu s videoklipom:

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa