Skalická kapela Energia pre fanúšikov pripravila prekvapenie v podobe novej piesne s názvom Uletená. K novinke vznikol aj videoklip, ktorý kapela natočila v Brne.

“Keď padol návrh, aby sa klip točil v Brne, tak celá kapela sme tento variant ihneď uvítali, nakoľko dva predchádzajúce klipy sme točili doma v Skalici. Dobré pre nás bolo aj to, že kameraman pôsobí v Brne a tým pádom poznal dobre prostredia, kde sme točili,” vysvetľuje situáciu basgitarista Ľuboš.

Natáčanie sa uskutočnilo v polovici októbra. “Musím povedať, že sme na natáčanie vychytali neskutočne krásne počasie. Celý deň bolo krásne slnečno. Natáčanie prebiehalo 11 hodín v kuse, ale ku koncu už to bolo aj unavujúce,” tvrdí speváčka Monika a dodáva: “Pred začiatkom natáčania mi chalani povedali, že v tom klipe budem prevažne len ja a oni sa v ňom len sem – tam mihnú. Najprv som si myslela, že si robia srandu, ale v konečnom výsledku to aj ozaj tak je,” priznáva so smiechom.

V klipe sa strieda viacero prostredí. “Klip sme točili počas bežného dňa, ulice boli plné ľudí. Kameraman František Menšík zvolil pekné lokality a dokonca sme využili aj jeho štúdio a jeden pekne zariadený hudobnícky byt,” prezrádza gitarista Tomáš.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa