Zmes štýlov ako nu metal, punk, ale aj pop? To všetko nájdete v novom videoklipe John Wolfhooker.
Páči sa ti? 🙂

Ešte ste nepočuli o John Wolfhooker? Táto Česko-slovenská štvorica so základňov v Prahe, funguje od roku 2013 a za krátky čas sa im podarilo vydať 2 albumy, 12 videoklipov a popri nespočetnom množstvo koncertov na domácej scéne odohrať aj koncert na kanadskom festivale Envol Et Macadam v Quebecu.

Táto partia už po necelom roku od vydania svojho posledného štúdiového albumu vracia úder v podobe singlu s názvom „Zeddknot“, pod ktorým si podľa slov kapely môžeme predstaviť odvahu, či novodbeého rytiera, ktorý bojuje proti šedi bežnej spoločnosti a jej konvenčným ideálom.

V texte sa John Wolfhooker stavajú proti tvrdeniu, že snov sa nedá dosiahnuť len kvôli tomu, že niekomu inému sa to nepodarilo.

Skladba vznikla počas januárového experimentu v štúdiu Power Sound v slovenskom Divíne, kam sa „Ján Vlkočupka“ zavrel na 14 dní bez akéhokoľvek vopred pripraveného materiálu. Výsledkom je práve Zeddknot a niekoľko ďalších skladieb, ktoré by mali uzrieť svetlo sveta do konca tohoto roku.

O produkciu, nahrávanie, mix a mastering sa postarali sami členovia kapely Ronald Janeček, Filip Vlček, Adrian Janeček a Martin Čupka. Videoklip si nastarosť zobralo pražské filmové duo FERO Production, ktoré sa už v minulosti podieľalo na niekoľkých vizuáloch práve pre John Wolfhooker.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa