Jennifer Lopezová oslavovala narodeniny takmer NAHÁ. V ktorom veku bola najviac sexi?
Speváčka a herečka má sexepíl na rozdávanie.

Neuveriteľne pracovitá Jennifer, ktorá si tvrdo išla od malička išla za svojím cieľom, prežíva pekné obdobie. Jej dvojičky sú zdravé a rastú ako z vody, v práci sa jej tiež darí no a na poli lásky takisto vládne spokojnosť.

24. Júla oslávila štyridsaťosem rokov a najsladší bozk dostala od priateľa, bývalého bejzbalového hráča Alexa Rodrigueza (42). Ten, mimochodom, bude oslavovať svoje štyridsiate druhé narodeniny 27.Júla.

Jennifer dostala naozaj obriu tortu a poriadne si ju aj vychutnala. Sladké si dopriať môže, veď na sebe poriadne pracuje a cvičí. Rozhodne to však nepreháňa, k vychrtnutému telu sa dopracovať nechce, veď si na svojich stehnách a zadku postavila imidž.

Spevácka diva sa objavila v poriadne hriešnych šatách! Priesvitný materiál nenechal veľa na predstavivosti a kúsok čiernej látky zakryl len tie najchúlostivejšie partie. V extravagancii nezaostával ani jej mladší, no nemenej štýlový partner A-Rod, ktorý je známy svojimi dokonalými oblekmi. Bujarú oslavu osladili dve obrovské torty, každá venovaná jednému oslávencovi.
Speváčka si obliekla poriadne sexi šaty, ktoré toho veru veľa nezahaľovali.

Jennifer a bývalý bejzbalový hráč tvoria pár od začiatku tohto roka. Padli si do oka v momente, keď na seba narazili v reštaurácii. Nasledovala spoločná večera a od toho času sú nerozlučiteľní. Za ten čas spolu stihli precestovať miesta ako Miami, New York, Las Vegas, Paríž a Dominikánsku republiku.
Speváčka si obliekla poriadne sexi šaty, ktoré toho veru veľa nezahaľovali.

Okrem iného ich spája láska k deťom. Speváčka má dve deväťročné dvojčatá Maxa a Emme z manželstva s Marcom Anthonym. Alex má zasa dve dcéry Ellu a Natashu s bývalou manželkou Cynthiou.

Vybrala som jej myslím si, že jednu z najlepších songov Let’s Get Loud, ktorá Jennifer preslávila. 🙂
Stále je krásna a sexi žena, že? 🙂

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa