Gwen Stefani otvára vianočnú sezónu albumom You Make It Feel Like Christmas!

Gwen Stefani, jedna z najpopulárnejších speváčok súčasnosti, vydáva svoj prvý vianočný album You Make It Feel Like Christmas, ktorý na trh uvedie už zajtra. Album okrem klasických vianočný melódií, akými sú napríklad Silent Night, White Christmas a Jingle Bells, obsahuje aj šesť originálnych piesní.

Na ich tvorbe sa podieľala sama Gwen v spolupráci s Justinom Tranterom (Britney Spears/Selena Gomez/Justin Bieber) a busbeem (Katy Perry/P!nk). Na albume nebude chýbať ani duet You Make It Feel Like Christmas, ktorý Gwen naspievala so svojím partnerom, americkou country hviezdou Blakom Sheltonom. Špeciálna verzia albumu ponúkne navyše 24- stránkovú knihu plnú fotografií z nahrávania tohto sviatočného albumu, ako aj fotografií zo súkromných vianočných osláv Gwen Stefani.

Krásna speváčka, ktorej poznávacím znamením sú krvavo červené pery a platinová hriva, debutovala v roku 1992 ako frontmanka dnes už ikonickej skupiny No Doubt, ktorá sa v roku 1995 preslávila vďaka albumu Tragic Kingdom. Prvý sólový album s názvom Love. Angel. Music. Baby. ,ktorý Gwen vydala v roku 2004, sa dočkal celosvetového úspechu s viac ako 7 miliónmi predaných kópií. Obdobný úspech zaznamenal aj ďalší album The Sweet Escape, ako aj minuloročný počin This Is What the Truth Feels Like, v ktorom sa speváčka vyspievala okrem iného aj z bolestivého rozchodu s exmanželom Gavinom Rossdaleom.

Tento rok sa však Gwen Stefani rozhodla obrátiť list a urobiť radosť sebe aj fanúšikom špeciálnym albumom, ktorý rozveselí a spríjemní nielen sviatočné chvíle. Nechajte sa aj vy uniesť pohodovou atmosférou a spravte si predčasné Vianoce s albumom You Make It Feel Like Christmas, ktorý vychádza už dnes.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa