Poznáme ho ako tancujúceho milionára. Gianluca začal robiť hudbu, sleduj jeho nový klip.

Milionár už aj na YouTube. Videoklip k jeho novému singlu prekonal hranicu milión views.

Celý svet ho pozná ako zazobaného týpka, ktorého preslávili na internete jeho tanečky. Gianluca je však najnovšie DJ.

Pozri si videoklip k singlu, ktorý dostal názov Viento.

Gianluca Vacchi (50) je bohatý taliansky podnikateľ, ktorý zdedil svetoznámu úspešnú firmu na výrobu strojov, ktoré produkujú a balia lieky, kozmetiku jedlo a kávu.

Jeho firma pôsobí až v 80 krajinách sveta. Miláčikom internetu sa fešný Talian stal po tom, čo zverejňoval tanečné videá so svojou dnes už ex-snúbenicou Giorgiou. Boháč má na Instagrame 11 miliónov sledovateľov, ktorým rád ukazuje svoj luxusný životný štýl a vypracované telo.

Teraz sa na Gianlucovi internet baví opäť, tentokrát však škodoradostne. Ako informuje portál Unilad.co.uk na základe informácií denníka Quotidiano Nazionale, podnikateľovi veritelia skonfiškovali jachtu a niekoľko nehnuteľností. Banky od neho požadujú vyplatiť dlh 10,5 milióna eur, ktorý si vyrobila jeho firma.

Zdá sa, že bezstarostný život excentrického milionára sa skončil a neprajníci nemôžu byť spokojnejší. Na Facebooku dokonca vznikla stránka ,,Pomôžme Gianlucovi Vacchiovi nájsť si prácu”. Nuž, možno si na svoj dlh poctivo zarobí. Možno ako DJ kto vie. 🙂

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa