Slováci robia svetové latino. Vypočujte si novinku Eusebia a Petra Panna. 🙂

Producent Peter Pann a kubánsky spevák Eusebio ponúkajú už štvrtý spoločný singel La Música!

Slovenské latino je nový žáner, ktorý pevne drží v rukách práve dvojica Peter Pann a Eusebio. Fanúšikov latino rytmov pozývajú do sveta hudby, pozitívnej energie a rytmov, ktoré nenechajú žiadneho milovníka hudby a tanca chladným. La Música je skladba, ktorá má inšpirovať k láske k životu a všetkým príjemným veciam, ktoré ponúka. “Pozývam ňou všetkých, aby nazreli do môjho sveta. Žijem nespútane, s chuťou, vervou a energiou, presne taká je aj hudba, ktorú robíme,” prezradil Eusebio, ktorý so svojou latino šou za posledné roky naozaj precestoval kus Slovenska.

“Slováci sa vedia baviť, len potrebujú správnu hudbu. Na latino reagujú veľmi dobre, všade, kam prídeme, to žije,” doplnil. Na svoju novinku si pozval aj speváčku Veroniku Strapkovú, ktorá k energickej skladbe ponúkla svoj vokál. Dokonalý vizuál zase pripravil Dušan Krajčovič, známy zo spolupráce s Kalim. Pozrite si horúcu letnú novinku, ktorá naozaj osvieži nie len uši, ale aj oči!

Nový album uzrie svetlo sveta už na jeseň a táto tvorivá slovensko-kubánska dvojica na ňom namiešala naozaj pestrý a osviežujúci koktail.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa