Kubánsky spevák Eusebio nahral v spolupráci so slovenským producentom Petrom Pannom a rapperom Čistychovom letnú skladbu s názvom Alegria.

K španielsko-slovenskej piesni už zverejnili aj videoklip, ktorý režíroval Michal Nemtuda a objavili sa v ňom tanečnice z Bailando Dance Group a La Suerte Bongoman Elizz.

Eusebio Nicolas Mena žije na Slovensku už šesť rokov, počas ktorých sa živil ako hudobník. S ponukou podieľať sa na tvorbe jeho prvého sólového projektu oslovil Petra Panna, ktorý má za sebou spolupráce s rapperom Kalim, ale aj Dominikou Mirgovou, Rakbym, Slipom, či Plexom.

“Napísal mi na Facebook, že sa mu páči moja hudba a navrhol spoluprácu. Krátko na to vznikla Alegria, ktorú sme niekoľkokrát prerábali do konečnej verzie, aby sme boli na sto percent spokojní. Chceli sme dať tejto exotickej skladbe slovenský prvok, slovenčina so španielčinou idú dokopy, z výsledku sa všetci tešíme a prvé reakcie sú nad očakávania pozitívne,” prezradil producent o nahrávke, v ktorej počuť aj rappera Čistychova, člena bratislavských hip-hopových skupín L.U.Z.A. a Názov Stavby.

“Robilo sa nám výborne, Eusebio vyžaruje pozitívnu energiu, čo je v skladbe aj počuť. Máme pripravených niekoľko ďalších vecí, takže naša spolupráca tu určite nekončí,” doplnil Peter Pann.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa