V poslednom čase má speváčka Emma Drobná jednu novinku za druhou. Zatiaľ čo v Českej republike sa jej singel Words stal v týchto dňoch najhranejšou skladbou v rádiách, na Slovensku dnes predstavuje svoj nový videoklip s názvom Remember. Pesničku venovala kamarátke Linde a jej názov si dala vytetovať na ruku.

Emma Drobná sa rozhodla, že čakanie na svoj nový jarný singel fanúšikom skráti špeciálnym vianočným prekvapením. Tentokrát dala vizuál svojmu aktuálnemu singlu Remember, ktorý už v týchto dňoch počuť z rádií. Skladba sa nachádza na jej debutovom albume You Should Know, ktorý vyšiel 3. novembra.

Videoklip Remember sa zrodil v krásnej prírode Nízkych a Vysokých Tatier. Nakrúcal sa počas dvoch dní na Donovaloch a v okolí Skalnatého Plesa. Emma si pozvala na chatu na Donovaly partiu kamarátov, svoju kapelu a priateľa, speváka Štěpána Urbana a užili si spolu víkend v tatranskej prírode. Celý výlet nakrúcal a dokumentoval kameraman Radim Zbořil, ktorý režíroval tiež Emmin klip Words vo Veľkej Británii. Práve skladba Words aktuálne žne veľké úspechy v éteri u našich českých susedov, kde momentálne boduje ako číslo jeden v tamojších rádiách.

Singel Remember vznikal v nahrávacom štúdiu Creative Music House pod taktovkou jej producenta Petra Grausa, ktorý produkoval aj hity Smile a Words. Ako Emma prezradila, pesničku Remember napísala pre kamarátku Lindu, ktorá patrí medzi jej najlepších kamarátov. Keďže vzdialenosť ich rozdelila, lebo Emma žila ďaleko od nej, a teraz zase ona žije ďaleko, dnes sa už vídajú veľmi málo a na Vianoce sa vždy stretnú. V texte skladby Emma spomína na ich spoločné zážitky z detstva a spieva o tom, ako sa vďaka Vianociam vždy po dlhej dobe môžu vidieť.

Vo videoklipe čaká fanúšikov aj malé prekvapenie. V jednej zo scén sa objaví aj spontánne tetovanie. Emma sa totiž rozhodla ako spomienku na výnimočné kamarátstvo nechať si názov skladby vytetovať na ruku. Tetovaciu ihlu si nakoniec na chvíľu požičala aj ona a svojmu priateľovi Štěpánovi vytetovala ako spomienku na nakrúcanie malé srdiečko.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa