Spevácke duo Emily & Justice si pre fanúšikov pripravilo svoj najromantickejší videoklip. Skladbu práve v tejto chvíli zverejnili prvýkrát už v novembri 2016 v podobe lyric videa, ktoré má dodnes takmer štvrť milióna prehratí. Oficiálny klip má potenciál toto číslo prekonať.

Slovenská speváčka Emily a jej americký kolega Justice majú na konte už niekoľko úspechov. Ich skladba Cítim vôňu lesa (Borovička) má za jeden a pol roka už vyše šesť miliónov prehratí (oficiálny klip + lyric video) a je jednou z nahranejších skladieb na slovenských zábavách, svadbách a diskotékach. Hitom sa stala aj v Českej republike, kde ju často hrajú na želanie v rádiách. Rovnako na prvú signálnu zaútočili aj so singlom Milý môj, ktorý účasťou vo videoklipe podporil Ibrahim Maiga.

Po úspešných tanečných “odrhovačkách” dvojica upriamuje pozornosť na romantickú pieseň Práve v tejto chvíli, ktorá môže zaujať aj konzervatívnejších poslucháčov. Hoci bola zverejnená už na konci roka 2016, videoklipu sa dočkala až teraz. Zo skladby sa medzitým stihla stať neoficiálna svadobná hymna. Páry ju používajú v svadobných videách a Emily & Justice ju chodia hrať naživo na svadby. Hudbu napísal Braňo Jančich, produkoval ju Zoli Tóth a pod textom sú podpísaní Miro Jurika, Marián Brezáni a David Hi-Def.

Videoklip si zobral na starosť režisér Lukáš Tobola. “Klip na skladbu Práve v tejto chvíli sa nakrúcal super. Bol to asi náš najrýchlejší klip, čo sa týka našich záberov. Ale ostatné ‘svadobné’ zábery zbieral režisér takmer dva roky,” vraví sympatická Emily. Jej slová potvrdzuje aj režisér. “Bolo to veľmi náročné – časovo aj finančne. V klipe účinkuje päť párov. Emily na záver klipu pôsobí s Justicom ako pár, ale v skutočnom živote pár netvoria,” vysvetľuje Lukáš Tobola.

Emily a Justice začali spolupracovať v roku 2014, keď ich zoznámil producent projektu Braňo Jančich. “Najskôr som premýšľala nad sólo albumom, ale som rada, že ma Braňo prehovoril a dnes si to už inak ako s Justiceom na pódiu neviem predstaviť. V tomto roku plánujeme vydať nový album a čo najviac vystupovať a zabávať ľudí. Chceme natočiť ešte tri-štyri videoklipy, uvidíme, koľko sa nám podarí,” dodáva Emily.

Speváčka, vlastným menom Denisa Petríková, pochádza z Popradu, kde stále žije. Justice je Američan, no už päť rokov žije a pôsobí v Prahe. Emily spoznali fanúšikovia už v roku 2004, kedy vyšiel jej zatiaľ jediný sólový album. Po jeho vydaní získala cenu Slávik v kategórii Objav roka. Medzi jej známe skladby patria Poďme spolu lietať 2004 (coververzia skladby Mopedová Oľgy Záblackej a Vaša Patejdla z filmu Fontána pre Zuzanu), Lásku vyznávam, Nemusíš sa báť, či Dam du bi dam.

V roku 2016 vydali Emily & Justice svoj prvý spoločný album, na ktorom sa nachádzajú skladby ako Cítim vôňu lesa (Borovička), V hlave ťa mám, Len s tebou aj aktuálny videosingel Práve v tejto chvíli. Ten je posledným návratom k štúdiovke spred dvoch rokov, v priebehu roka plánujú vydanie svojho druhého spoločného albumu.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa