Páči sa ti Don Diablo? Je to jedna z mojich top skladbičiek tohto leta. Je parádna, energická a vždy mi vyčarí úsmev na perách. Pripomína mi nezabudnuteľné letné zážitky na party-dovolenke na Pagu. 🙂
Máš aj ty nejakú skladbu, ktorá ti pripomína letnú dovolenku?

Holandský DJ a producent Don Diablo sa narodil a vyrastal v Holandsku a nedávno sa presťahoval do Londýna, kde v súčasnosti pracuje na svojom debutovom albume.

Prvý singel z albumu Alex Clare a Kelis je výnimočným príkladom jeho rozmanitosti ako producenta.
Spolupracuje s umelcami ako napríklad Diplo, Example, Dragonette a Noisia. Tento rok Don tiež vydáva bomby tanečného parketu v spolupráci s Nicky Romerom na mega hite “Starlight.

Don Diablo: “Práve som získal podpísanú značku Axwell” Axtone “. Posledný singel bol debutovaný počas posledných SHM koncertov a teraz získava podporu od ťažkých hitters ako Tiesto a Avicii.
Spolupráca väčšiny svojich vlastných hudobných videí, ako aj práca na viacerých soundtrackoch spoločnosti Cinematic tiež udržiava Donovu hudbu nažive.

Spolu s vizuálnou spoločnosťou “VSquared Labs” založenou na spoločnosti LA, tvorivým mozgom za vizuálnymi predstaveniami Amona Tobina a Skrillexu, vytvoril úplne nový vizuálny koncept nazvaný “Hexagon”, ktorý sa počas tohtoročného vydania stretne s celosvetovou premiérou Z Amsterdamskej tanečnej udalosti.

Dôrazná podpora Pete Tonga, ktorá nedávno otvorila legendárnu BBC Radio1 show s dvoma novými skladbami Donovi za jeden mesiac, ako aj jeho nedávny pobyt v najčerstvejším superkube v Las Vegas “Light “Je viac Dôkaz o jasnej budúcnosti.

A my mu moc držíme palce, lebo je mega. 🙂

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa