Wau a ešte raz wau! Dominika Mirgová konečne prekvapila a do éteru vypustila skladbu, o ktorej budeme určite ešte počuť. Minimálne na letných diskotékach, pretože tu máme nominanta na nový letný hit!

Domča to mala s novými skladbami tak trochu ako na hojdačke. Niektoré jej vyšli na výbornú, iné však pomenej a stali sa terčom kritiky. Tento raz však vidieť, že si dala skutočne záležať a predstavila vynikajúci klip ku skladbe “Zober ma tam”. Pekná hudba, ešte krajšia Dominika, výborný strih.

Dominika Mirgová v poslednej dobe prekvapuje. Po tom, ako v máji vydala emotívnu skladbu venovanú mamám a rozviazala dlhoročnú spoluprácu s Mirom Jarošom, jej tvorba naberá iný smer! Tentokrát príjemne prekvapila netradičnou, sviežou a rytmickou novinkou, na ktorej spolupracovala spoločne so svojím otcom Miroslavom Mirgom. Klip plný energie a mladosti skvele dopĺňajú tanečníčky, ktoré sa postarali o navodenie tej správnej atmosféry.

V klipe sa objavil aj Dominikin otec, ktorý ukázal, že dcéra očividne zdedila spevácky talent po ňom. Prekvapil tiež skvelými tanečnými pohybmi.

Ďalším prekvapením je účinkovanie Zuzany Strausz Plačkovej. Čiernovlásku si všimnete veľmi rýchlo. V oblečení Wonder Woman totiž hneď púta pozornosť.

Zober ma tam je tá skladba, ktorú rozhodne nestačí vypočuť si iba raz. Ako sa speváčka na margo svojej skladby vyjadrila, jedná sa o jeden z hitov tohto leta. Letné prázdniny sú v plnom prúde a my dúfame, že Dominikine predstavy sa naozaj naplnia a jej jedinečný hlas nás bude sprevádzať letom 2017 z éterov rádií už čoskoro.

No čo viac k tomu povedať? Domča, toto ti vyšlo na jednotku!

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa