Super pesnička Yemaya od Dimitri Vegas & Like Mike. Túto skladbičku si musíš vypočuť, takže klik klik. 🙂

Dimitri Vegas & Like Mike je grécko-belgické elektro DJ duo tvorené dvoma bratmi – Dimitri Thivaios a Michael Thivaios. Momentálne zastupujú 2. miesto v každoročnej TOP 100 časopisu DJ Magazine.

Dimitri Vegas & Like Mike začali svoje prvé DJ kroky ako 14/15 roční. Pred tým vystupovali v malých kluboch a v BeatFM radio DJ. V roku 1999 opustili Belgicko a začali tour po Európe. Žili na Malorke neskôr v Halkidiki v Grécku, až v roku 2003 sa presťahovali na Ibizu kde hrali v kluboch ako napríklad Privilege and Space.

V roku 2010 sa prvýkrát zúčastnili Tomorrowlandu a bolo im umožnené vytvoriť hymnu tohto festivalu, bol to song “Tomorrow (Give Into The Night)” vytvorený za spolupráce s Dada Life a Tara McDonald ktorá bola vydaná pod alternatívnym názvom skupiny – Smash The House. V roku 2011 boli zas požiadaní aby vytvorili hymnu pre tento rok, za spolupráce s Afrojackom a Nervo. Singel bol nazvaný “The Way We See The World”. “Tomorrow Changed Today” bola hymna pre rok 2012. V roku 2013 vydali hymnu “CHATTAHOOCHEE”, tento singel bol vydaný vydavateľstvami Smash The House/Spinnin’ Records. Tento singel sa dostal na prvé miesto v tabuľke Beatport za necelé 3 dni.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa