Single a sexy! Demi Lovato v novom VÝBORNOM klipe s Cheat Codes.

Fanúšikovia sa konečne dočkali.

Trojica Cheat Codes, ktorá s Demi Lovato nahrala skladbu No promises, konečne zverejnila oficiálny videoklip.

Je farebný, tak trošku tajomný, ale predovšetkým mimoriadne vydarený. 🙂

Nejaké info o tejto talentovanej kočke Demi.

Demetria Devonne „Demi“ Lovato sa narodila 20. august 1992 v Albuquerque, Nové Mexiko, USA).
Demi je americká speváčka, skladateľka a herečka. Začínala v šou pre deti Barney a priatelia (Barney and friends). V roku 2008 ju preslávila rola Mitchie Torresovej vo filme Camp Rock a následne podpísala nahrávaciu zmluvu s Hollywood Records. Vydala debutový album s názvom Don’t Forget, ktorý sa umiestnil na 2. mieste v rebríčku Billboard 200 a prvý týždeň sa predalo 89 tisíc kópií. Neskôr bol ocenený zlatou platňou od Recording Industry Association of America (RIAA), pretože sa predalo cez 530 tisíc kópií. V roku 2009 získala svoj vlastný televízny seriál Sonny vo veľkom svete (Sonny With A Chance). V júli vydala svoj druhý album Here We Go Again, ktorý sa umiestnil na 1. mieste v rebríčku Billboard 200 a bol ocenený platinovou platňou (RIAA) za predaj cez 650 tisíc kópií. Jeho titulná skladba sa stala aj prvým singlom a tiež bola ocenená platinou (RIAA).

V roku 2010 natočila ďalšie filmy a soundtracky, ale kvôli osobným záležitostiam stopla svoju kariéru a po druhej sérii skončila aj v seriáli Sonny vo veľkom svete. V roku 2011 vydala svoj tretí album Unbroken s veľmi úspešnými singlami „Skyscraper“ a „Give Your Heart A Break“. Demi bola porotkyňou v druhej (2012) a tretej (2013) série amerického X Factoru. Koncom roka 2013 vydala knihu Staying Strong: 365 days a year, ktorá bola preložená aj do slovenčiny s názvom: Buď silná: 365 dní v roku. Táto kniha je venovaná všetkým jej fanúšikom, ale aj ostatným ľudom.

V roku 2013 vydala svoj štvrtý album Demi a za prvý týždeň sa predalo viac ako 110 tisíc kópií. Jeho hlavný singel „Heart Attack“ sa stal jej druhým singlom v prvej desiatke rebríčku Billboard 100. Demin piaty album s názvom Confident bol vydaný 16. októbra 2015 a debutoval na druhej priečke Billboard 200. Prvý singel „Cool for the Summer“ dosiahol číslo jedenásť v rebríčku Billboard Hot 100 a bol ocenený dvojitou platinovou platňou v USA. Všetky jej albumy obdržali certifikáciu zlatou platňou v tejto krajine.

Demi získala viacero ocenení vrátane MTV Video Music Award, 34 nominácií na Teen Choice Awards (13 z nich vyhrala), 5 People’s Choice Awards, 2 ALMA Awards, Billboard Touring Award a nominácie na Grammy Award.

Demi sa aktívne pripája k rôznym kampaniam na pomoc ľuďom v USA. Tiež je zástancom LGBT komunity a manželstiev rovnakého pohlavia.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa