Calvin Harris zverejnil k chytľavému songu, na ktorom hosťuje aj Rihanna, laserový videoklip.

Calvin Harris zverejnil ku skladbe This Is What You Came For na ktorej hosťuje aj Rihanna, jednoduchý, ale postačujúci videoklip.

Skvelý letný song, ktorý si získal srdcia mnohých poslucháčov, sa dočkal farebného videoklipu. V ňom sa, ako hosťujúca interpretka, prestavila aj barbadoská kráska Rihanna.

Dvojica spevákov tento klip natočila počas jednej noci v Nex Yorku, ale Calvin sa v ňom tentokrát neukázal. Celý je postavený na krásnej Rihanne, ktorá dokázala, že tancom počas laserovej show aj vo veľkom svetri môže byť neskutočne sexy.

Zaujímavosť:
Napísala text, ale ja som urobil všetko ostatné, povedal Calvin Harris ako odpoveď na to, že Taylor Swift (bývalá frajerka Calvina Harrisa) sa vydáva za autorku nového hitu škótskeho DJ s barbadoskou kráskou Rihannou.

V rozhovore pre renomovaný časopis sa americká popová hviezda označila za tajomnú autorku, píšucu song pod pseudonymom Nils Sjoberg.

Podľa Calvina Harrisa táto dezinterpretácia vrhá naňho zlé svetlo. Nikdy by som si nemyslel, že ona a jej tím dokážu zájsť tak ďaleko, dodal Calvin.

Pesnička je mega, že ano? 🙂

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa