Aviciiho smrť zasiahla celý svet. Svetoznámy DJ vlastným menom Tim Bergling zomrel na dovolenke v Ománe, kde našli jeho bezvládne telo v hotelovej izbe. Teraz je známy aj spôsob, ako zomrel.

Mal len 28 rokov a už nezvládol ťarchu života, ktorý viedol. Avicii sa stiahol z verejného života,ktorý ho dusil. Správa o jeho smrti, ktorú zverejnili len teraz uvádza, že hudobník zomrel pre masívnu stratu krvi spôsobenú hlbokou reznou ranou spôsobenou skleneným úlomkom z vínovej fľaše. V preklade to znamená, že si podrezal žily a vykrvácal, potvrdiť to mala aj rodina.

Jeho rodina bola po smrti Aviciiho zlomená a nešťastná, no sama zverejnila otvorený list, v ktorom uviedla, že už pravdepodobne nevládal fungovať ďalej a hľadal mier. Jeho krehká umelecká duša citlivého muža skrátka nebola stavaná na život, ktorý so sebou profesia svetoznámeho DJ-a a producenta prináša. On sám pritom často bojoval s myšlienkami o zmysle života či šťastí, čo pretavi aj do svojich videoklipov.

Švédska spravodajská stránka pritom prišla aj s informáciami, že sa jeho psychický stav zhoršoval a vraj sa za ním do Ománu vybral člen rodiny práve preto, aby mu pomohol. No, žiaľ, prišiel neskoro. Jeho brat ho už živého nevidel. Krátko po jeho smrti sa na verejnosť dostala aj informácia, že s českou modelkou Terezou Kačerovou mal vzťah aj malého syna.

Avicii mal zdravotné problémy, trápil ho stres a pocity úzkosti. Nielen akútna pankreatitída, ale aj odstránenie žlčníka v roku 2014 dali jeho telu skutočne zabrať. Snažil sa teda upokojiť svoj životný štýl a hudbu tvoril v súkromí. Jeho smrť zasiahla celý svet.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa