Vybrala som pre vás videoklip Armin van Buuren feat. Sharon den Adel – In and Out of Love. Je to jedna z mojich obľúbených pesničiek. Určite by ste si ju mali vypočuť. 🙂

Armin van Buuren mal vystúpenie 4.7.2017 v Trenčíne na festivale elektronickej tanečnej hudby EDMANIA, kde sa predstavili aj Orjan Nilsen, Pico, Milan Lieskovský, Martin Michniak a ďalší. Bola to perfektná party ako aj vizuálny zážitok. Boli ste sa pozrieť aj vy? Ak nie nabudúce na podobnej akcii nemôžete chýbať.

Armin van Buuren je rodený perfekcionista a snaží sa zostať na vrchole scény, ktorú pomohol vybudovať. Ako vlajkový nositeľ trance-ového hnutia je jedným z najvplyvnejšich osobností v EDM po celom svete. Aj keď žije mimoriadny život ako jeden z najpopulárnejších DJ-ov na svete, vždy stojí pevne nohami na zemi. Armin van Buuren je neustále v pohybe, či už vytvára hudbu vo svojom štúdiu alebo na ceste k jeho najnovšiemu klubu alebo festivalovej show po celom svete.
Armin: “Nie je to len láska k hudbe, je to moja vášeň. To presahuje záľuby a koníčky. Ide o spôsob života. Hudba je základom môjho života. ” Už viac ako 20 rokov Holanďan nominovaný na Grammy žije v rytme svojho vlastného medzinárodného úspechu. Jeho päťnásobná pozícia v kriticky uznávanom DJ Mag Top 100 DJs Poll je výsledkom jeho lojality k fanúšikom, jeho tvorivosti v štúdiu, vytrvalosti s ktorou je hostiteľom jeho týždennej rozhlasovej show “A State of Trance” a energia, ktorú prináša davom stojacim pred ním. Napriek veľkému tlaku, ktorý je spojený s tým, že je jedným z najpopulárnejších DJov na svete, Armin sa vždy zameral na hudbu. A to je presne to, čo ho udržuje na popredných miestach po celom svete.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa