Frans Zimmer známy svojim umeleckým menom Alle Farben je narodený 5. júna 1985 v Berlíne. Alle Farben je nemecký DJ a producent. Od roku 2014 je Zimmer podpísaný na nahrávacom štítku Guesstimate / b1 Recordings a vydavateľstve Budde Music.

Frans Zimmer bol vychovaný v berlínskej štvrti Kreuzberg, kde dnes žije a pracuje. Po strednej škole chcel Zimmer študovať umenie, ale nebol prijatý na univerzitu. V nasledujúcich rokoch pracoval v rôznych odvetviach, vrátane práce v cukrárni v kaviarni v Berlíne. V roku 2010 začal DJing v berlínskych nočných kluboch a baroch.
Dňa 9. mája 2012 hral na bývalom letisku Tempelhof v Berlíne pre 30 000 ľudí a zaznamenal veľký úspech. Odvtedy hráva Zimmer takmer každý víkend v po celej Európe.

V septembri 2013 oznámil Zimmer prostredníctvom svojej Facebookovej stránky, že začal pracovať na svojom debutovom albume a v Januári 2014 v rozhovore s nemeckým novinám Die Tageszeitung potvrdil, že album bude pripravený za niekoľko mesiacov. 15. apríla 2014 Alle Farben vydala “She Moves (ďaleko ďaleko)” s vokálmi Graham Candy ako predzvesť a debutový singel albumu. Album s názvom Synesthesia – I Think in Colors v oficiálnom znení a stiahnutí na stránke iTunes bolo vydané 25. mája 2014.
Jeho 15 skladieb zahŕňa spoluprácu s Graham Candy a Lydmor (na dvoch skladbách) a Sway Clarke II (na jednej). Zahŕňa tiež dva bonusové remixy “She Moves” od Bakermat a Goldfish.

Komentáre:  
 

Autor Textu:musiq1.sk
Zdroj Videa:YouTube
Obrázky:Screenshoty z videa